Skip to main content

X jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD

By 2 października, 2017Aktualności

W terminie 13-15.10.2017 r. w Łodzi odbędzie się X jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz szósta edycja Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO. Nas nie może tam zabraknąć! Przez wszystkie 3 dni będziemy aktywnie uczestniczyć w targach i prezentować naszą ciekawą, zróżnicowaną ofertę.

Targi w Łodzi należą do najbardziej prestiżowych w branży ekożywności i na stałe wpisały się w kalendarz imprez, wystawienniczych w Polsce i w Europie. NATURA FOOD i beECO to imprezy o ugruntowanej pozycji, na które cała branża czeka z niecierpliwością. Tegoroczna edycja będzie liczyć ponad 300 wystawców z Polski, Czech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec, Litwy, Białorusi, Szwecji oraz Ukrainy.

Naszym głównym zadaniem podczas targów będzie zaprezentowanie szerokiej gamy ciekawych produktów, które są znane konsumentom oraz takich, które dopiero co pojawiły się na rynku. Każdy odwiedzający Targi będzie mógł zobaczyć z bliska produkty Look Food, porozmawiać o nich z dietetykiem, a także spróbować naszych wyjątkowo zdrowych soków, produkowanych bez dodatku cukru i konserwantów.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska!

Leave a Reply