Look Food na VII Edycji GROM CHALLENGE

By Wrzesień 17, 2019 Aktualności

Z okazji Narodowego Dnia Sportu najbardziej waleczni przedstawiciele zespołu Look Food wzięli udział w VII edycji GROM Challenge, której w tym roku towarzyszyło motto „Siła i Honor”. Zawody odbywają się już od 2013 roku i należą do najbardziej prestiżowych w naszym kraju.

W tym roku aż 200 ochotników stanęło do jednego z najbardziej wymagających biegów terenowo-przeszkodowych w Polsce. Miejscem zmagań został Ośrodek Szkolenia Poligonowego GROM, niegdyś miejsce, gdzie trenowali komandosi jednostki specjalnej. Na trasie liczącej blisko 27 kilometrów rywalizowali żołnierze, ratownicy medyczni, sportowcy, a także amatorzy, w tym Piotr, Mariusz, Marcin i Robert, przedstawicie działu handlowego Look Food. Dzielnie stawili czoła wyzwaniom, wykazując się ogromnym zaangażowaniem i wytrwałością. Mimo iż prowadzący zawody żołnierze nie dawali nikomu taryfy ulgowej.

Nasz zespół szczęśliwie dotarł na metę po 8 h ciężkiej przeprawy, za co został nagrodzony medalami. Siły w tych zmaganiach dodawały im, jak i pozostałym uczestnikom, specjalnie przygotowane na tę okazję napoje energetyczne oraz przekąski orzechowe, które powstały przy współpracy z Look Food.

Składamy gratulacje wszystkim uczestnikom, a szczególnie naszym dzielnym kolegom!