Look Food oraz pozostałe marki skupione w Grupie Look Food, to jest Symbio, BiaMar i Rodzinna Wytwórnia Makaronów Fabijańscy, to marki tworzone z pasją. Skupiamy się na produkcji żywności naturalnej, niskoprzetworzonej, o wyjątkowo wysokiej wartości odżywczej. Wieloletnie doświadczenie poparte wiedzą i zaangażowaniem wysoko wykwalifikowanej kadry, własne zakłady produkcyjne i dbałość o proces produkcji w każdym jego wymiarze, pozwoliły na stworzenie Grupy o silnych podstawach. Grupy kierującej się zasadami podporządkowanymi idei tworzenia produktu o najwyższej jakości gwarantującej spełnienia oczekiwań, jakie stawiamy sięgając po zdrową żywność dla Nas i Naszych bliskich.
Dbamy o najwyższą jakość i bezpieczeństwo wytwarzanej przez nas żywności. Pod marką Look Food proponujemy Państwu przede wszystkim bogaty asortyment soków, olejów tłoczonych na zimno, zamienników cukru oraz ziół, w jakości i odsłonie zapewniającej Nam pozycję lidera w ich sprzedaży. Zgodnie z ponad 20 letnią tradycją druga wiodąca marka Symbio kojarzona jest z produktami śniadaniowymi, przede wszystkim płatkami, które pod względem jakości nie mają swojego odpowiednika. Symbio, to również mąki z rodzinnych młynów na bazie wyselekcjonowanych zbóż, a także miody i dżemy o wyjątkowym smaku. Odpowiedzią na zapotrzebowanie konsumentów na zdrowe słodycze są wyroby kolejnej Naszej marki BiaMar, wśród których znajdziemy ciastka bezglutenowe, bezcukrowe i bez laktozy odpowiednie dla osób na dietach bezglutenowych oraz dla diabetyków. Najwyższą jakość makaronów zapewnia z kolei Rodzinna Wytwórnia Makaronów Fabijańscy, dzięki której na Państwa stołach goszczą makarony wyrabiane zgodnie z najlepszymi włoskimi tradycjami, na wyjątkowo bogatej w związki mineralne wodzie, bez użycia wysokich ciśnień i temperatur oraz bez jaj dzięki czemu są odpowiednie dla wegan. Rodzinna Wytwórnia Makaronów Fabijańscy oferuje również ciastka gwarantujące niezapomniane doznania smakowe i prawdziwe włoskie cantuccini.
Zaufajcie Państwu Naszym markom i sięgnijcie po nie w sklepach stacjonarnych lub za pośrednictwem handlu e-commerce. Jedno jest pewne; przywiążecie się do Naszych produktów!
Smacznego i na zdrowie