Skip to main content

Nordic Organic Food Fair

By 9 grudnia, 201912 listopada, 2020Aktualności

W dniach 13-14 listopada 2019 r. w Malmö odbyły się największe targi żywności ekologicznej organizowane w regionie skandynawskim – Nordic Organic Food Fair (NOFF). Do udziału w tym wydarzeniu firmę Look Food zaprosiła Polska Agencja Inwestycji i Handlu, reprezentowana przez Zagraniczne Biura Handlowe PAIH w Sztokholmie oraz w Kopenhadze. Na tak ważnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć naszego zespołu.

W połączonej z Eco Life Scandinavia wystawie wzięło udział ponad 500 firm. Podczas targów swoje stoiska prezentowali wystawcy z całego świata, m.in z Polski, Turcji, Palestyny, Grecji, Wielkiej Brytanii, Łotwy, Litwy oraz Niemiec. Wśród wystawców byli producenci, przetwórcy, dystrybutorzy, hurtownicy oraz entuzjaści zdrowego stylu życia. Zdecydowana większość wystawców prezentowała produkty z certyfikatem ekologicznym oraz produkty naturalne, niskoprzetworzone, wytwarzane w oparciu o składniki wysokiej jakości. Innowacyjne produkty marki Look Food  oraz Symbio  idealnie wpisały się w północnoeuropejskie trendy żywieniowe. Odwiedzający chwalili smak naszych ekologicznych ciasteczek Symbio oraz naturalnych soków Look Food.

Podczas całego wydarzenia odbywały się interesujące prelekcje o tematyce żywieniowej, w których nasz zespół pilnie uczestniczył, czerpiąc inspiracje na nowe produkty. Dzięki targom poznaliśmy najnowsze trendy w sektorze żywności ekologicznej, znaleźliśmy kilka produktowych innowacji, a także zacieśniliśmy relacje z innymi producentami oraz kontrahentami w branży. Całe wydarzenie okazało się kolejnym sukcesem dla firmy Look Food, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i biznesowym.