Skip to main content

Debiut Look Food na Litwie

By 13 marca, 2019Aktualności
Debiut Look Food na targach na Litwie

Marka Look Food rozwija się w Polsce bardzo mocno, dlatego postanowiliśmy pokazać ekologiczne produkty naszym litewskim sąsiadom. W dniach 1-3. marca promowaliśmy bestsellery Look Food na medycznych targach w Kownie. Trzydniowa impreza odbywała się na widowiskowej Zalgirio Arenie i zgromadziła ponad stu dostawców z całej Litwy.

Zainteresowanie naturalnymi sokami wśród mieszkańców Kowna przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Okazuje się, że Litwini wysoko cenią ekologiczną żywność doskonałej jakości.

Przekonała się o tym również nasza dietetyk Monika Krauz podczas wykładu, który zgromadził rekordową liczbę uczestników, a pytań na temat zdrowej diety nie było końca. Podczas targów uczestnicy mogli nabyć ciekawe produkty, jak i wziąć udział w seminariach naukowych, prowadzonych przez wybitnych specjalistów z dziedziny medycyny i zdrowego odżywiania.

Prelekcja o zdrowej żywności prowadzona przez dietetyka Look Food

Bardzo dziękujemy organizatorom i naszym litewskim współpracownikom za tak miłe przyjęcie i pomoc w realizacji tego ważnego dla nas przedsięwzięcia.

Zespół Look Food na Litwie